سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی
شنبه، 27 آبان
  • -

  • -

28

تیر

برگزاری نمایشگاه "عفاف و حجاب " در بیمارستان توانبخشی رفیده

نمایشگاه عفاف و حجاب و فروش چادر و ملزومات حجاب از روز شنبه (۲۴ تیرماه جاری) بمدت سه روز به همت مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و به مناسبت هفته عفاف و حجاب در بیمارستان توانبخشی رفیده برگزار شد.
در این نمایشگاه انواع چادر، روسری ، مقنعه و ملزومات حجاب با همکاری مؤسسه عفاف و حجاب با تخفیفات ویژه ارائه ، و با استقبال پرسنل و همراهان بیماران مواجه شد.

   ۲۱ تیر ماه هرسال، به نام روز "عفاف و حجاب" نامگذاری شده و به همین مناسبت و در طول یک هفته برنامه های مختلف با این موضوع در سراسر کشور برگزار می شود که برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب و برگزاری نشست های فرهنگی با این موضوع در مراکز تابعه دانشگاه و با حضور اساتید برجسته از جمله این برنامه ها می باشد.

   گفتنی است ، با توجه به اهمیت موضوع "عفاف و حجاب" در برنامه های فرهنگی بسیج جامعه پزشکی و با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته امسال سه نمایشگاه عرضه چادر و ملزومات حجاب برگزار می شود، که دو نمایشگاه به مناسبت هفته عفاف و حجاب ویژه کارمندان در مراکز بیمارستانی رفیده و رازی ، و یک نمایشگاه هم در فصل پاییز در ستاد دانشگاه و با مشارکت معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار خواهد شد.
ثبت امتیاز
امتیاز این نوشته تا کنون است. شما نیز به آن امتیاز دهید:   
دیدگاه ها


ثبت دیدگاه
نام:

پست الکترونیکی:

وب سایت:

دیدگاه:

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ می باشد.
تحلیل آمار سایت و وبلاگ