سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی
شنبه، 27 آبان
  • -

  • -

8

مرداد

کارگاه سبک زندگی معصومین در مرکز روانپزشکی رازی برگزار شد

به مناسبت دهه کرامت و سالروز ولادت حضرت معصومه (س) کارگاه سبک زندگی معصومین روز چهارشنبه 4/5/1396 در سالن شهید چهاردهی مرکز روانپزشکی رازی با حضور سرگروه ها و مربیان و مدیریت محترم بیمارستان جناب آقای عزیزی و خادمین حرم شریف حضرت معصومه برگزار گردید.
به مناسبت دهه کرامت و سالروز ولادت حضرت معصومه (س) کارگاه سبک زندگی معصومین روز چهارشنبه 4/5/1396 در سالن شهید چهاردهی  مرکز روانپزشکی رازی با حضور سرگروه ها و مربیان و مدیریت محترم بیمارستان جناب آقای عزیزی و خادمین حرم شریف حضرت معصومه برگزار گردید.

 این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام ا.. مجید و پخش سرود ملی از ساعت 8:30 آغاز گردید.

 سپس حاج آقا حسنی از خادمین حرم در بیاناتی به شیوه زندگی حضرت معصومه (س) پرداختند و گفتند حرم حضرت معصومه حرم اهل بیت است و کرامات بسیاری از آن بارگاه مقدس بروز و ظهور کرده است.

 سپس حاج آقا برزگر(مدیریت تعلیم و تربیت) ضمن تبریک ماه ذی القعده همگان را به خواندن نماز روز یک شنبه های این ماه  تشویق  نمودند .

 سپس ایشان  به  بیان  فضائل حضرت معصومه پرداختند و گفتند  از  جمله  فضائل این  بزرگوار  این  است که  امام صادق(ع) در شان ایشان فرمود  :  (به همین زودی دختر فرزندم موسی در قم مدفون خواهد شد نام ایشان فاطمه است  و  به شفاعت او شیعیان وارد بهشت خواهند شد) .

وی افزود:یکی از فضائل این  بانوی بزرگ  این است که برای ایشان از طرف امام رضا(ع) زیارتی رسیده است که در آن زیارت می خوانیم (یا فاطمه اشفعی لی فی الجنه فان لک عندالله شانا من الشان) یعنی ای فاطمه شفاعت کن برای ما بهشت را زیرا تو در نزد خدا شان و منزلت والایی داری.

شایان ذکر است در پایان مراسم خدام حرم جمع حاضر را به پرچم مقدس گنبد مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) متبرک نمودند و نمک تبرکی آستان مقدس را هدیه کردند .
                                                        

ثبت امتیاز
امتیاز این نوشته تا کنون است. شما نیز به آن امتیاز دهید:   
دیدگاه ها


ثبت دیدگاه
نام:

پست الکترونیکی:

وب سایت:

دیدگاه:

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ می باشد.
تحلیل آمار سایت و وبلاگ