سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی
شنبه، 27 آبان
  • -

  • -

17

مرداد

کارگاه آموزشی طلایه داران عفاف و حجاب در دهه کرامت برگزار شد

این کارگاه آموزشی به همت مدیریت تربیت و آموزش بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران و با حضور 170 نفر از اعضای حلقات صالحین و مدیران کانون های بسیج جامعه تابعه دانشگاه در سالن همایش های رازی برگزار شد .
این کارگاه آموزشی به همت مدیریت تربیت و آموزش بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی  ایران  و با حضور 170 نفر از اعضای حلقات صالحین و مدیران کانون های بسیج جامعه تابعه دانشگاه در سالن همایش های رازی برگزار شد .

اولین روزکارگاه آموزشی در مورخ 4/5/96 با  موضوع بررسي شخصيت‌هاي الگوساز جبهه معارض در حوزه عفاف و حجاب و حجاب آزادی یا اجباری تشکیل شد.

 در این برنامه، سرکار خانم ادیب ؛ در خصوص تاثیر شخصیت های الگو ساز غربی در بین جوانان و نوجوانان و روند سیر تاثیر این شخصیت های کارتونی و واقعی در زندگی افراد مباحث بسیار با اهمیت و جذابی را ایراد نمودند.

همچنین ایشان در خصوص آزادی یا اجباری بودن حجاب؛ به بررسی وضعیت عفاف و حجاب در دوره قبل از انقلاب و بعد از آن مطالب ارزنده ای را بیان نمودند.
قابل ذکر است کارگاه دوم در تاریخ 15/5/96  تشکیل گردید.

این کارگاه نیز ویژه خواهران و ویژه برادران بود که در کارگاه بانوان به بررسی نقش حجاب در حفظ جایگاه و کرامت زن توسط سرکار خانم اسلاملو پرداخته شد و در بخش دوم کارگاه بانوان در خصوص شبهات عفاف و حجاب مطالبی توسط سرکار خانم اسلاملو را بیان گردید و به سوالات مدعوین در این زمینه پاسخ داده شد .

 در کارگاه برادران جناب آقای وزیریان درخصوص نقش عفاف و حجاب در حفظ جایگاه و کرامت انسان و اجرای یک برنامه فرهنگی و تبلیغی با موضوع حجاب و عفاف مطالب ارزنده ای را عنوان نمودند.

 در پایان حاج آقا برزگر مسئول محترم تربیت و آموزش سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ در خصوص ضرورت تشکیل حلقات صالحین، استفاده از سالنامه های صالحین  و ارائه مطالب این کارگاه در حلقات صالحین مراکز تابعه مطالبی را عنوان نمودند.و سرکار خانم مافی مدیر تربیت و آموزش کانون درخصوص امکان اجرای این کارگاههای آموزشی در مراکز تابعه مباحثی را عنوان نمودند.

ثبت امتیاز
امتیاز این نوشته تا کنون است. شما نیز به آن امتیاز دهید:   
دیدگاه ها


ثبت دیدگاه
نام:

پست الکترونیکی:

وب سایت:

دیدگاه:

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ می باشد.
تحلیل آمار سایت و وبلاگ