سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی
شنبه، 27 آبان
  • -

  • -

9

مرداد

بیانیه

دعوت سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

بسمـه تعـالی

امام خمینی (ره) : روز قدس فقط روز فلسطین نیست ، روز اسلام است. روزی است که باید به ابر قدرت ها فهماند که دیگر آنها نمی توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند. من روز قدس را روز اسلام و روز رسول اکرم (ص) می دانم.

سی و چهار سال از پیام های الهی امام خمینی (ره) بنیانگذاز جمهوری اسلامی ایران در مورد آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و تعیین روز قدس می گذرد و در هر سال ضرورت روز قدس ، روز وحدت مسلمانان جهان ، بیشتر از قبل احساس می گردد. اگر مسلمانان نیرومند جهان ید واحده شوند اختلاف عقیده و اختلاف مذهب را کنار بگذارند و برای دفاع از حریم اسلام و قرآن و کعبه که مشترک بین همه اقشار مسلمین عالم است، قیام بنمایند هرگز اجازه تجاوز کفار ومنافقین را به حریم اسلام و مقدسات آن نخواهند داد.

امروز ، توطئه های گسترده استکبار جهانی و صهیونیست ها در زمینه های نظامی ، سیاسی ، تبلیغاتی و روانی و تحریم های گسترده اقتصادی در صدد خاموش کردن نور بیداری اسلامی ملت های مسلمان هستند. ولی در هر کشور مسلمانی که پا گذاشتند با عنایت حضرت حق و حضرت امام زمان (ع) باتلاقی از بدبختی های جهت دشمنان بوجود آمده است .

سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ به ندای ملکوتی امام راحل لبیک می گوید و با مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای تجدید بیعت می نماید و در سال حماسه سیتسی و حماسه اقتصادی همراه با مردم روزه دار و متدین ایران اسلامی ، در مراسم سرنوشت ساز روز قدس شرکت نموده و از جامعه شریف پزشکی میخواهد همگام با دیگر انسانهای مومن در این راهپیمایی شرکت نمایند  .

 

 ثبت امتیاز
امتیاز این نوشته تا کنون است. شما نیز به آن امتیاز دهید:   
دیدگاه ها


ثبت دیدگاه
نام:

پست الکترونیکی:

وب سایت:

دیدگاه:

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ می باشد.
تحلیل آمار سایت و وبلاگ