سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی
شنبه، 27 آبان
  • -

  • -

29

مهر

تجمع هزاران نفر از بسیجیان تهران در میدان فلسطین در اعتراض به توهین به پیامبر اکرم (ص)

در محکومیت اهانت به نبی اکرم(ص) هزاران نفر از بسیجیان تهران در میدان فلسطین تجمع کردند

 تجمع بزرگ بسیجیان حاضر در رزمایش الی بیت‌المقدس صبح روز جمعه مورخ  91/7/28 در اعتراض به انتشار فیلم موهن در میدان فلسطین تهران برگزار شد.

  تجمع هزاران نفر از بسیجیان حاضر در رزمایش الی بیت‌المقدس، در اعتراض به انتشار فیلم توهین‌آمیز به پیامبر اسلام (ص) صبح  جمعه در مقابل مسجد امام صادق (ع) در میدان فلسطین با حضور سردار نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.

سردار نقدی در این تجمع با تاکید بر اینکه بسیج مکتب مقاومتی را مو به مو بازگو می‌کند، تصریح کرد: نتیجه این مکتب، شکوفایی و پیشرفت بیشتر خواهد بود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دشمنان در مقابل یک شبکه پرس تی وی کم آورده‌اند در حالی که خود دارای هزاران شبکه هستند، تصریح کرد: آنها اهل آزادی بیان نیستند.

وی ادامه داد: یک حرف با رهبر عظیم‌الشانمان داریم که ای امام امت! بسیجیان و همه ملت بسیجی تا آخرین نفس و تا آخرین منزل و قطره خون، پای آرمان‌های امام(ره) و شهدا و دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی و ولایت فقیه و اطاعت محض از ولایت ایستاده‌اند.

همچنین در پایان این مراسم قطعنامه بسیجیان قرائت شد.

این قطعنامه دارای 11 بند بود که بسیجیان پس از هر بند در تائید آنها الله‌اکبر می‌گفتند و تجمع کنندگان پس از قرائت بیانیه به سوی محل نماز جمعه حرکت کردند
روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ


ثبت امتیاز
امتیاز این نوشته تا کنون است. شما نیز به آن امتیاز دهید:   
دیدگاه ها


ثبت دیدگاه
نام:

پست الکترونیکی:

وب سایت:

دیدگاه:

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ می باشد.
تحلیل آمار سایت و وبلاگ